VERÍME, ŽE COOL MÔŽE BYŤ ZDRAVÉ A CHUTNÉ

Veríme, že Matka Príroda odvádza skvelú prácu, aby sa o nás postarala a my chceme spraviť všetko pre to, aby to tak zostalo.

Veríme v ľudí, veríme v silu kreativity a spolupráce.

NIKDY NEPREŠLI TEPELNOU PASTERIZÁCIOU. A TO PRETO, ABY STE SI UŽILI CHUŤ KVALITNÉHO OVOCIA A ZELENINY.

ZACHOVÁVAME TO SKUTOČNÉ A JASNÉ!

Nie všetky vitamíny sú rovnaké, tak ako nie všetky šťavy sú si rovné. Niektoré vitamíny sa vyrábajú synteticky a pridávajú sa do nápojov. Niektoré šťavy obsahujú pridaný cukor, konzervanty alebo prísady k zachovaniu konzistencie. Pasterizované šťavy prichádzajú o cenné prirodzené vitamíny a sú potom nahradené tými syntetickými. Vieme – je šialené najprv odobrať pôvodné vitamíny a potom pridať chemikálie, aby sme získali to, čo príroda pôvodne poskytla! Odporúčame, aby ste si vždy čítali zloženie a aby ste sa uistili, že zo šťavy dostanete iba to, čo chcete a čo je pre vás dobré.

ZA NAJLEPŠIE VECI V ŽIVOTE SI RADI PRIPLATÍME

Všetko RAW je v obchodoch zložité a nákladné. To je taktiež dôvod, prečo RAW šťavy nie sú široko dostupné, ale len v menších obchodoch, ktoré s cieľom podporovať zdravý životný štýl zvládnu zabezpečiť  kvalitné a správne uskladnenie, ktoré je v tomto prípade komplikovanejšie. Väčšina džúsov v obchodných reťazcoch je totiž pasterizovaná.

POĎME ŠÍRIŤ OPTIMIZMUS!

Zo zisku z každej predanej fľaše Urban Monkey prispievame k rozvoju projektov, ktoré zlepšujú mesto, umožňujú nám podporovať  #optimisticbynature ľudí a ich nápady, projekty a priestory. Nič nás nezastaví, budeme tieto projekty prezentovať na našich produktoch, obaloch, v spolupráci s našimi predajnými kanálmi a prostredníctvom našich komunikačných nástrojov.

100% RECYKLOVATEĽNÝ PET PLAST

Jediný spôsob ako dostať naše RAW šťavy k vám je pomocou HPP (vysoký studený tlak) a na to sú potrebné plastové fľaše (spomínate si na tlak v 60km hĺbke? Predstavte si tam sklenené fľaše!) Aj keď sú naše fľaše už 100% recyklovateľné PET, usilujeme sa o viac. Všetky fľašky Urban Monkey budú opätovne recyklované - v roku 2019 nebol uvedený do výroby už žiadny nový plastový materiál. Hľadáme alternatívy ako sú napríklad fľaše na báze rastlín. Súčasťou našej misie je podporovať projekty, ktoré vyvíjajú alternatívy a zaoberajú sa recykláciou plastov.

100% BEZPEČNÉ A ZDRAVÉ

Vďaka tomu, že Urban Monkey nie je pasterizované teplom, krátkou životnosťou nedochádza k interakcii medzi fľašou a nápojom.

NÍZKA UHLÍKOVÁ STOPA

Ak máte radi iba lokálne ovocie a zeleninu, potom je najlepšie kúpiť si ju od farmára a odšťavovať za studena doma. Alebo si vyžiadať to isté vo vašom obľúbenom džús-bare. Ak ale máte chuť na pomaranče, banány, ananásy a ďalšie super ovocie, asi už viete, že u nás bežne nerastú. Väčšina ovocia a zeleniny, ktoré nie sú pre náš región typické, k nám dorazí cez Holandsko. Priamo tam sa lisujú za studena. To je najúčinnejší a zároveň ekologický spôsob, ako všetky prirodzené RAW vitamíny a živiny dostať priamo k vám.

ZAUJÍMA VÁS, KDE KÚPIŤ PRODUKTY RAW URBAN MONKEY? POZRITE SA NA MAPU DOSTUPNOSTI NAŠICH PRODUKTOV!

Kontaktujte nás