Good for you
Good for the planet
Good for the city
Good for you
Good for the planet
Good for the city
Good for you
Good for the planet
Good for the city
Maria Arancha

VÝHODY RAW GINGER SHOTOV

Dajte si panáka. Dajte si RAW panáka.

Včerajšie jedlo vám nesadlo a ešte ráno vás páli záha? Cítite sa v strese už po prebudení? Alebo počujete ten malý hlások vo vašej hlave počas dňa ako kričí: Počuješ ma? Potrebujem niečím nakopnúť! Potom môžete odpovedať: Jasné. Viem presne čím. Ginger shot: RAW, lisovaný za studena a plný vitamínov a minerálov.

RAW a za studena lisované, o 45% viac vitamínov tak zostane v ovocí a zelenine. Preto všetky naše produkty pochádzajú iba z RAW ingrediencií.

Prečo sú pre vás ginger shots také dobré?

Malé, ale silné! Sú nabité vitamínom C, draslíkom a vitamínom B, minerálmi a vlákninou. Dokonalé nakopnutie pre telo aj dušu. 60 ml RAW zázvoru, citrónu, jablka a vody každý deň pomáha podporiť pozitívnu zmenu vo vašom jedálničku.

Tu sú 3 fakty, prečo je RAW Ginger shot vašou malou vstupenkou k zdravému životu:

  • Majú očistnú silu citróna, ktorá naštartuje vaše tráviace orgány, aby sa pripravili na nový deň, alebo prečistí všetko, čo je vo vašom tele potrebné vyčistiť.
  • Extra vláknina z jablka, ktorá pomáha vyživovať vaše pozitívne baktérie a črevnú výstelku. Navyše nápoju dodáva jemnejšiu chuť.
  • Korenený zázvor, ktorý zabraňuje zápalom a je ako komplexný zázračný liek na začiatok dňa.

Vedeli ste, že zázvor má veľmi dlhú históriu v tradičnej aj alternatívnej medicíne? Už dávno sa o ňom vie, že podporuje trávenie, zabraňuje vzniku chorôb, pomáha v boji s infekciou alebo nachladnutím. 

 

Mali ste dnes svoj Ginger?

Ak máte v chladničke pár panákov Urban Monkey RAW Ginger, môžete si ich predstaviť ako dokonalú lekárničku, kedykoľvek budete mať pocit, že vaše telo potrebuje očistu alebo dávku zdravia. Prichádzame s RAW koreneným zázvorom, ovocným jablkom a osviežujúcim citrónom, ktoré pošteklia vaše chuťové bunky. A dodajú vám aj dávku vitamínu C. Panáky RAW Ginger môžete piť tak ako sú pripravené, alebo ich zmiešať s trochou vody (teplej alebo studenej) a vykúzliť tak ľahko limonádu pre extra hydratáciu. Ak sa ponáhľate, nezabudnite si jeden dať do tašky na neskôr – sú tak malé, že sa zmestia vždy všade.

JPEG - Urban Monkey CZSK
JPEG - Urban Monkey CZSK

Náš tip na jednoduchý rituál znie: Každodenný RAW zázvorový shot!

Mali by sme na seba byť hrdí, že sme takí flexibilní a žijeme dobrodružné životy s množstvom možností, ktoré len moderný svet ponúka. Ale nezabudnite, že naše telá milujú pravidelné rituály, ktoré je potrebné dôsledne dodržiavať v presných časových intervaloch ako keď jete alebo spíte. Samozrejme to nie je vždy ľahké zvládnuť, ale niektoré rituály, ktoré sú zdravé, chutné a funkčné, môžeme ľahko zapojiť do nášho životného štýlu. Ako napríklad zázvorové panáky.

Tieto malé fľaštičky sú praktické a tvoria dokonalý rituál, ktorý sa ľahko dodrží:

  • Vaša každodenná ranná rutina
  • vaše popoludňajšie nakopnutie, alebo
  • váš malý zázračný pomocník v taške pripravený na popíjanie, kedykoľvek vaše telo potrebuje nový štart a extra posilnenie imunity.
  • A voilá: Máte svoj ďalší alebo úplne prvý výživný rituál - taký príjemný, ako len môže byť.

Je to #GOODFORYOU, je to váš dobrý rituál.