Good for you
Good for the planet
Good for the city
Good for you
Good for the planet
Good for the city
Good for you
Good for the planet
Good for the city

NÁŠ PRÍBEH

Urban Monkey oslavuje optimistov, odvážnych ľudí, idealistov, tvorcov, bláznov, ktorí veria, že môžu zmeniť svet a konať podľa toho.

Veríme, že      cool môže byť zdravé a      funkčné môže byť mňamka. Veríme, že      matka príroda odvádza skvelú prácu, aby nám vyšla v ústrety, chceme z toho vyťažiť to najlepšie a urobiť maximum pre to, aby to tak zostalo. Veríme v ľudí, v silu kreativity a spoluprácu. Veríme, že sa pýtate prečo a spochybňujete status quo. Sme presvedčení, že podniky by mali byť schopné fungovať a pritom konať dobro.

JPEG - Urban Monkey CZSK
JPEG - Urban Monkey CZSK

Veríme, že sa na ceste môžeme baviť, bez ohľadu na to, aké vážne a VEĽKÉ je naše poslanie. Takže my #optimisticbynaturesme vytvorili Urban Monkey – nápoje, ktoré chceme piť každý deň: YUMMY úplne prírodné a RAW – so všetkým bohatstvom, ktoré pre nás          matka príroda pripravila, podporujúce projekty s pozitívnym dopadom každou predanou fľašou.

Vždy RAW: Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo niektoré šťavy chutia vždy rovnako, aj keď by mali obsahovať rôzne ovocie? Je to preto, že sú homogenizované a tepelne pasterizované. Rovnako ako vy doma, my svoje šťavy neohrievame, pretože by sme tým zničili vitamíny, enzýmy a ďalšie živiny.

Chceme ich živé!